Mūsu galerija

Kontaktinfo

10+
Gadi

[ kas mēs esam ]

Par mums

Vissvarīgākais, kas jums jāzina par Scandi SIA kā māju piegādātāju, ir tas, ka mēs piegādājam mājas jums, kas ražotas Latvijā, mūsu pašu ražotnē. Iedvesmojieties no Skandināva dizaina mūsu arhitekti un inženieri palīdzēs jums izveidot jūsu sapņu māju.

Mēs, Scandi SIA lepojamies kā māju ražotājs, nekustamo īpašumu attīstītājs un būvnieks, piedāvājot stabilu profesionālo kompetenci un augstas kvalitātes servisu. Mūsu meistari mīl savu profesiju un amatu., tas nodrošina kvalitāti un precizitāti detaļām. Scandi SIA uzklausīs katru klientu un sniegsim profesionālus padomus, lai, būvējot māju, jums būtu vieglāk pieņemt pareizos lēmumus.

Scandi SIA ietver visu mājas ražošanas un  būvniecības procesu, sākot no zemes piemeklēšanas līdz pilnīgai mājas pabeigšanai. Scandi SIA ražotnē ražojam mājas, brīvdienu mājas, garāžas un moduļu mājas. Papildus varam izremontēt esošo māju, uzbūvēt piebūvi vai uzbūvēt papildus stāvus esošajai mājai.

Mūsu kā māju ražotāja spēks slēpjas faktā, ka esam zem viena jumta apvienojuši arhitektus, būvniekus un inženierus. Scandi SIA pakalpojums ir vispilnīgākais mājokļu nozarē, kas ļauj visu celtniecības un ražošanas procesu pabeigt bez grūtībām. Mēs redzam estētiku, ēkas tehniskās detaļas un pielāgojumus kontekstā, lai nodrošinātu vislabāko, jums kā klientam.

Mūsu filosofija

Mūsu vīzija ir būt stabilam koka karkasu māju ražotājam Latvijā un un ārpus Latvijas. Mēs konsekventi cenšamies veidot sadarbības partnerības, kuru pamatā ir caurskatāmība un savstarpēja uzticēšanās, kas kalpo ilgstošas klientu attiecību veidošanai.

Vīzija

Komunikācija, apņemšanās un darbs par klientiem ir pamatvērtības, kas izpaužas ikvienā mūsu veiktajā darbībā. Mēs esam lepni, ka varam pastāvīgi nodrošināt izcilus rezultātus, lai realizētu mūsu klientu sapņus gan.

Vērtības

Mēs vērtējam savus panākumus pēc klientiem sniegtajiem rezultātiem. Mūsu ētika balstās uz mūsu apņemšanos piedāvāt izcilu klientu apkalpošanu, apvienojot uzņēmējdarbību un ātri augošas organizācijas pielāgotus pakalpojumus.

Misija

Mēs esam LTKR biedri

Statistika

[ +]
Klientu
[ +]
Gadu pieredze
[ +]
Izmantoti kokmateriāli, km
[ +]
Uzzīmētie projekti